גניבת סודות מסחריים

פירמת LS – דיני עבודה

איך אנחנו יכולים לעזור?

מחלקת דיני עבודה – מציעה שירותים מגוונים בתחומי דיני התעסוקה בייצוג ובייעוץ לעובדים ולמעסיקים בישראל. וכולל בין היתר את התחומים הבאים:

זכויות עובדים, פיטורין שלא כדין, שימוע בניגוד לדין, אי קבלת פיצויים, אי קבלת פנסיה, ייצוג עובדים מול ביטוח לאומי, לרבות בסוגיות החזר תשלומים עקב פגיעה בעבודה, ייצוג בסכסוכי עבודה בבתי הדין לעבודה בישראל ומול רשויות ממשלתיות שונות, הרעה מוחשית בתנאי העסקה, התפטרויות שונות – התפטרות עקב מחלה או התפטרות כדין פיטורים, התפטרות עקב העתקת מקום מגורים, הודעה מוקדמת בנושא פיטורים וכדומה, זכויות עובדי קבלן, ייצוג וייעוץ לעובדים זרים בישראל,
ייעוץ משפטי במהלך מיזוגים ורכישות או שינויים ארגוניים וחילופי מעסיקים, זכויות נשים בעבודה, זכויות נשים הרות, בטיפולי פוריות והתפטרות לאחר לידה, פיטורים בהיריון, 
אפליית עובדים, סיווג בונוסים עמלות וטיפים לעובדים , דמי הבראה , פנסיה, קרן השתלמות, שכר מינימום, ימי מחלה, דמי חגים, ימי חופשה , שעות עבודה ומנוחה, עבודת לילה, הפסקות בעבודה, שעות נוספות , משרת אמון, החזר הוצאות נסיעות,  הטרדה מינית במקום העבודה ועוד.

יש לכם בעיה עם אחת הסוגיות הנ"ל?
אתם זקוקים לעורך דין המתמחה בדיני עבודה!

עוזרים לך בבית המשפט

דיני עבודה - ייצוג עובדים ו- ייצוג מעסיקים

דיני עבודה -
ייצוג עובדים ו- ייצוג מעסיקים

גניבת סודות מסחריים

קיים חשש אצל מעסיקים רבים כי הסודות העסקיים שלהם, הקרויים בשפה המשפטית סודות מסחריים, אשר אותם רכשו בעמל רב לאחר שנים של השקעת משאבים, יועברו למתחרים אשר עשויים לעשות בהם שימוש ללא אישור, ואף להקנות להם יתרונות מסחריים וכלכליים.

סוד מסחרי ו- גזל סוד מסחרי מוגדרים בחוק עוולות מסחריות ונגזרים בעיקר מדיני הנזיקין ודיני החוזים.

בהקשר זה נקבע בפסיקת בתי הדין לעבודה זה מכבר, כי עובדים חייבים כלפי מעסיקיהם בחובות אמון ותום לב כלליים, ומכוח חובות אלו עליהם לשמור על נאמנות למעסיק גם אם לא עשו שימוש בסודותיו המסחריים.

מעסיקים רבים מחתימים את עובדיהם על הסכמי סודיות גורפים, האוסרים על העובדים לגלות כל מידע אליו נחשפו בתקופת עבודתם אצל המעסיק, ואף מוסיפים סנקציות חמורות על כל מעשה שיש בו כדי גזל סוד מסחרי, ולבתי הדין לעבודה מגיעים סכסוכים רבים בין מעסיקים לעובדים בטענות של מעסיקים על גזל של סודות מסחריים.

כאשר בתי הדין לעבודה בוחנים סוגיות הקשורות לגזל סודות מסחריים על ידי עובדים, עליהם לבצע איזון בין זכויות עקרוניות וחשובות כמו הזכות הקניינית של המעסיק בסודותיו המסחריים אל מול חופש העיסוק של העובד מאידך, תוך מטרה לשמור על תחרות הוגנת בתום לב יחד עם זכויותיהם של עובדים לקדם את עצמם ולהתפתח מבחינה מקצועית.

משרדנו מטפל בהליכים בייצוג מעסיקים אשר מבקשים לשמור על סודותיהם המסחריים, לרבות באמצעות מו"מ, מכתבי התראה, הגשת בקשות לצווי מניעה לבתי הדין לעבודה, והגשת תביעות בגין נזקים אשר נגרמו למעסיקים עקב הדלפת סודות מסחריים.

משרדנו גם מטפל ומייצג עובדים מול מעסיקים, בהליכי מו"מ ובהליכים משפטיים, בקשר עם סכסוכים הקשורים למידע המצוי בידי העובדים או טענות כנגד עובדים בכל הקשור לסודות מסחריים.

"למִי תודה, למִי ברכה? – לעבודה ולמלאכה!"

חיים נחמן ביאליקשיר העבודה והמלאכה

תכנון פעולה

דעו את
הזכויות שלכם

מחלקת דיני עבודה של פירמת LS תשמור על הזכויות שלכם ותשיג לכם את הפיצוי המקסימלי הטוב ביותר עבורכם!

זכויות עובדים 

זכויות מעסיקים 

זכויות סוציאליות לעובדים

ייעוץ משפטי לעובדים ומעסיקים

הסכמי עבודה לעובדים ומעסיקים

זכויות עובדי קבלן

ייצוג וייעוץ לעובדים ולמעסיקים בהליכים שונים ומגוונים

ייצוג בסכסוכי עבודיה ו בתובענות ייצוגיות בבתי הדין לעבודה ומול רשויות ממשלתיות שונות בישראל לרבות ביטוח לאומי.

✔ חוות דעת משפטיות חתומות על ידי עורך דין דיני עבודה מנוסה ומקצוע

01

פניית הלקוח

מרגע פניית הלקוח עורכי הדין המיומנים שלנו מקבלים את הפניה ויוצרים קשר ראשוני ואישי עם הלקוח לקבלת אינפורמציה ראשונית ולהבין אם יש בכלל קייס

02

פגישה במשרדי החברה

במידה ויש קייס לאחר פניית הלקוח ושיחה טלפונית ראשונית נפגשים הלקוח ועורכי הדין במשרדי החברה על מנת לתכנן ולגבש את האסטרטגיה המשפטית הנכונה ולחתום על הסכם

03

נלחם עבורכם בבית המשפט

זה בדיוק החלק שאתם בידיים בטוחות ואנחנו נעשה את החלק שלנו על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונכם.

ניהול התיק בבית המשפט יעשה במקצועיות, במסירות ובנחישות בלתי מתפשרת כדי שאנחנו נשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר!

אנחנו כאן בשבילכם 24/7

פירמת LS עומדת לרשותכם לכל בעיה וצרה 24/7.
חושב שזכויותך נפגעו?
חושב שמגיעים לך כספים?

פירמת עורכי הדין LS תייצג אותך,
כולל הליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה עד לקבלת מלוא זכויותיך ותשיג לך את הפיצוי המקסימלי שמגיע לך!
צרו קשר כדי שנוכל להתחיל לעזור לכם.

אתם לא לבד

שירותים נוספים בפירמת LS

למשרדנו מספר מחלקות משפטיות, כאשר כל מחלקה אמונה על ניהול נדבך ספציפי בתהליך, משלב הגעת הלקוח למשרד, דרך קליטתו במחלקות האדמיניסטרטיביות השונות, עובר בטיפול וליווי משפטי מגוון המוענק במחלקות המשפטיות בהתאם לצרכי הלקוח ולהליך המשפטי המתנהל בעניינו, וכלה בסיום כלל ההליכים המשפטיים.

נושאים נוספים:

הייטק וחברות סטארט אפ

המשרד מתמחה בליווי חברות הייטק וחברות הזנק, ביצוע שינויים ארגוניים לרבות הקמה ופירוק חברות, הסכמי השקעה וכדומה.

דיני מסחר וטכנולוגיה

משרדנו מתמחה מתמחה בתחום המשפט המסחרי עוסק בדיני מסחר, דיני חברות ודיני ניירות ערךו והינו חלק מהותי מעולם המשפט האזרחי.

ייפוי כח מתמשך

מסמך משפטי המאפשר לכל אדם בגיר מעל גיל 18, המבין את משמעותו של ייפוי הכוח ותוצאותיו, לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בהם בעצמו.

דיני ירושה וצוואות

משרדנו מתמחה בחוקי הירושה הישראליים והבינלאומיים כאחד, ומסייע ללקוחותיו מקצועית ומשפטית כדי לממש את זכויותיהם של בנושאי ירושות, עזבונות וצוואות.